Altınşehir Evden Eve Nakliyat

Taşınma dönemleri herkes için oldukça stresli ve yorucudur. Her eşyanın hasar görmeden transferi için özel bir ilgi gösterilmesi gerekir. Güvenli ulaşım sağlanması için her eşyanın niteliklerine uygun özel paketleme malzemeleri ile paketlenmesi, doğru şekilde istiflenmesi, sarsılmadan taşınması gerekir. Tüm bunlar hem yorucudur hem de uzun zaman alır ve günlerce işi gücü bırakıp zaman harcamayı gerektirir.
Altınşehir ve çevresinde yaşayanlar müşterilerinden her zaman olumlu geri bildirimler alan  altınşehir evden eve nakliyat firmamızla çalışarak taşınma yükünü tamamen bize devredebilir. Firmamız, uzman çalışanlar, son teknolojilerle donatılmış araçlar ve etik değerlere saygılı hizmet anlayışıyla üst kalitede hizmet sunar.

Altınşehir Asansörlü Taşımacılık

Altınşehir ve çevresinde hizmet veren firmanın araç filosu oldukça zengindir. Farklı büyüklüklerdeki araçların her birinde asansörlü sistemler ve gerekli donanımlar sağlanmıştır. Eşyaların yüksek katlardan indirilmesi, araçlara yüklenmesi, araçlardan indirilmesi ve yeni adrese yerleştirilmesi hep asansörlü sistemlerle yapılır. Tüm bu aşamalarda eşyalar sarsılmadığı için hasar alma riski minimuma indirilmiş olur. Altınşehir asansörlü taşımacılık hizmetleri en kaliteli haliyle firmamızdan alınabilir.

Altınşehir Eşya Taşıma

Altınşehir eşya taşıma kapsamında ev, ofis, fabrika, okul ve benzeri iş yerlerinin taşınmasını sağlıyoruz. Taşınma öncesinde yapılan ücretsiz keşif hizmetiyle eşyaların miktarı ve verilecek hizmetin ayrıntıları net şekilde tespit edilir. Gerekli bilgiler toplandığında hakkaniyete uygun bir fiyat teklifi verilir. Eğer fiyat teklifi kabul edilirse sözleşme ve sigorta yapılır.
Verilen gün ve saatte taşınacak eşyanın niteliğine uygun bir nakliye aracı ile verilen adrese ulaşılır. Eşyalar eğitimli ve uzman ekiplerimiz tarafından özelliklerine uygun şekilde kaliteli malzemelerle paketlenir. Asansörlü sistemlerle sarsılmadan araca yüklenen eşyalar yine aynı sistemle indirilir ve yeni adrese yerleştirilir.
Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumu yetkin elemanlarımız tarafından yapılır. Böylece altınşehir eşya taşıma hizmeti tamamlanır.

Altınşehir Nakliyat Firmaları

Firmamız altınşehir nakliyat firmaları içinde ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkmıştır. Müşterilerimizden gelen memnuniyet içerikli geri bildirimler en önemli referansımızdır. Web sitemizdeki iletişim adreslerinden firmamıza ulaşılarak ücretsiz keşif hizmeti talep edilebilir.

Menü