Altıparmak Evden Eve Nakliyat

Herhangi bir sebeple taşınmak durumunda olan kişiler için eşyaların toplanması, taşınması, yeniden yerleştirilmesi gibi işlemler oldukça zahmetli ve zaman alıcıdır. Bu nedenle taşınmak fikri kişilerde stres yaratır. Ancak altıparmak evden eve nakliyat ile bu süreç kolaylaşır, en kısa zamanda konforlu bir şekilde taşınmak mümkün olur.
Firmanın sunduğu hizmetlerle yorulmadan, zaman kaybı yaşamadan taşınma sağlanır. Sadece kişisel eşyaların paketlenmesi yeterli olur.

Altıparmak evden eve nakliyat

Altıparmak evden eve nakliyat

Altıparmak Asansörlü Taşımacılık

Altıparmak evden eve nakliyat hizmetlerinde taşınacak eşyanın miktarına ve özelliklerine uygun büyüklükte araçlar kullanılır. Her araç, son teknolojilere uygun ekipmanlarla donatılmıştır. En yüksek katlara bile ulaşabilen ve apartman çevresindeki engebeler takılmayan asansör sistemleri ile güvenli ve hızlı hizmet sağlanır. Eşyaların binaların iç bölümlerindeki ortak yaşam alanlarına zarar verme ihtimali kalmaz.
Asansörlü sistemlerle her türlü paket ve eşya bulunduğu yerden araca pratik şekilde taşınır ve sarsılmadan yeni adrese ulaştırılır. Gidilen adreste de yine asansörler sayesinde çevreye ve eşyalara zarar gelmeyecek şekilde yerleştirme sağlanır.
Altıparmak asansörlü taşımacılık işlerinde çalışan personel alanında eğitimli ve deneyim sahibidir. Hizmet içi eğitimlerle hep daha iyiye gitmek için çaba sarf edilir. Personelin bilgi, beceri ve güler yüzlü hizmetleri ile müşteriler rahat bir taşınma dönemi geçirir.

Altıparmak Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat yöntemiyle eşya taşıma niteliği itibariyle özen ve titizlik ister. Müşterilerin tüm eşyalarını emanet etmesinin sorumluluğuyla hareket edilmeli, güvenli hizmet sunulmalıdır.
Altıparmak eşya taşıma hizmetlerinde her eşyaya uygun paketleme malzemeleri kullanılır. Mutfak eşyası, aksesuar, ayna ve benzeri kırılma riski olan eşyalar özel malzemelerle kırılma riskini minimuma indirecek şekilde paketlenir.
Hizmetin her aşamasında işinin ehli çalışanlar titizlikle çalışır. Olası zararlar garanti kapsamında değerlendirilir ve bunlar sözleşmede belirtilir.

Altıparmak Nakliye Firmaları

Müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan altıparmak nakliyat firmaları sektörde güven kazanmış ve öne çıkmıştır. Son teknolojilerle donatılmış araç filoları ve eğitimli personel ile üst düzey hizmet sunulur.
Nakliyesi sağlanan eşya ve yükler için hizmet öncesinde sigorta yapılır. Garantili olarak çalışılması müşterilerin memnuniyetini sağlar ve olumlu geri bildirimler getirir.

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S

Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

nakliyat fiyatları eşyanın yoğunluğu kat durumu kulanacağımız malzeme ve personel sayısına göre değişkenlik göstermektedir

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat bina merdivenlerinin veya kapıların küçük olması durumunda dış cepheden balkon ve camlara kurulabilen mobil

Menü