Bursa Asansörlü Taşımacılık

Bugün herkes taşınmada genellikle nakliye firmalarını tercih eder. Genellikle güvenli bir şekilde gerçekleşen işlemler binaların yapısına göre değişir. Bazı binaların bulundukları sokaklar taşımacılığın şeklini ve uygulamasını değiştirir. Bursa asansörlü taşımacılık hizmeti ile insanlar evlerindeki eşyalarını sorunsuz bir şekilde yeni taşınacağı evlere nakil ediyor.

Bursa asansörlü taşımacılık

asansörlü taşımacılık

Bursa Asansörlü Taşıma

Asansörlü nakliyat genellikle taşınması istenen eşyaların bina dışına aktarılması ile başlar. Sonrasında eşyalar kamyona yüklenir. Taşınacak kişilerin evlerine aktarılması için ev balkonundan işlem başlar. Devamında evin uygun olan penceresine ulaştırılmış asansörlerle taşıma işlemi gerçekleşir. Asansörlü nakliyat işleminde evlerde eşyaların güvenli şekilde bina dışından aktarılması gerekir. Genellikle bu taşıma işleminde kişilerin evlerinin herhangi bir balkon ya da geniş bir penceresine asansör ulaştırılır ve bir taşıma işi başlar. Bursa asansörlü taşımacılık uygulaması için kullanılan asansörlerin donanımı taşıma amacıyla tasarlanmıştır.

Binaların tüm yüksek katlarına kadar ulaşmayı sağlar. Bunun için taşıma işlemi asansöre yerleştirilmiş özel araçlar ile gerçekleşir. Genellikle asansörlü taşıma işleminde eşyalar kafesli bir kabine yerleştirilir. Sonrasında raylı kızak kullanılır. Kızak yardımı ile eşyalar sorunsuz taşınır. Asansörlü taşımada asansörler belli bir yüksekliğe sahiptir. Genellikle ilk 2 kat için yapılabilir.

Asansörler ile taşımacılık işlemlerinde en uygun noktadan başlayıp balkon veya pencereden taşımacılık yapılır. Asansörlü taşınmanın avantajları şu şekildedir;

• Asansörlü taşımacılık işleminde asla eşyalarınız zarar görmez.
• Taşıma işlemleri de hızlı bir şekilde yapılır.
Etrafa ve çevreye kirlilik ya da gürültü rahatsızlığı vermez.
Asansörlü bir taşımacılık hizmetinde taşımacılık için şartların uygun olması gerekir.
• Asla bina önünde elektrik tellerinin bulunmaması gerekir.
• Binanın dış cephenin asansör kurulmasına elverişli olması gerekir.

Bursa asansörlü taşıma

bursa asansörlü taşıma

Bursa Asansörlü Evden Eve

Asansörlü evden eve nakliyat işleminde de taşınacak eşyalar asansörle bina dışına aktarılır. Sonrasında kamyona yüklenmesi işlemi ile yeni evlere aktarılır. Evden eve nakliyat da günümüzde artık asansörlü taşımacılık tercih edilir.. Ayrıca bu hizmet inşaat firmalarının yüksek katlara malzeme çıkarmasında kullanılır. Bursa asansörlü taşımacılık evden eve nakliyatta firmaların kendine ait asansörlü araçları vardır.

Taşımacılık işlemlerinde yüksek katlı binalara ya da giriş ve merdivenleri eşya taşıma hizmeti verilir. Binalarda asansör olmadığında ve binalarda yer alan asansörlerde eşya taşıma için izin olmadığında tercih edilir. Evden eve taşıma işlemlerinde işlem asansörün kurulacağı yere göre değişir. Bu asansörler genelde balkon ya da çift açılır pencerelerde uygulanır. Asansör balkona kurulduğunda tüm eşyalar asansöre taşınır. Bursa asansörlü evden eve taşımacılık hizmetinin avantajları şu şekildedir. Taşıma işlemleri daha kolay ve sorunsuz gerçekleşir. Uygulamada çalışan işçiler daha aktif çalışır. Evden eve taşımacılık hizmetinde eşyalar yıpranmaz ve zarar görmez. Taşınma işlemleri daha kısa sürede tamamlanır.

Bursa Asansörlü Ev Taşıma

Yüksek katlarda olan binalarda ve merdivenlerin eşya taşımak için uygun olmadığı evlerde, asansörlü ev taşıma hizmeti alınır. Bursa asansörlü taşımacılık eşyaların bir evden başka bir eve taşınma operasyonudur. Günümüzde bu nakliyat türü en çok tercih edilen ev taşıma sistemi haline gelmiştir. Evden eve nakliyat işleminde eşyaların paketlenmesi işlemi firmamıza aittir. Ayrıca mobilyaların parçalarına ayrılması taşıma firmasına aittir. Asansörlü taşımada genelde yüksek katlı binalara ve dar merdivenli olan binalar için tercih edilir.

Bu taşıma işlemi ile kısa zamanda eşyalar daha güvenli bir şekilde evlerden taşınır. Genellikle taşınacak kişiler asansörlü nakliye firmalarını tercih eder. Asansörlü taşıma işlemleri bina dışında bulunan mobil yük asansörü ile yapılır. İçerisinden bulunan teknik ekipmanlarla taşınan eşyaların zarar görme riski olmuyor. Özellikle dış cephe asansörleri sayesinde eşyalarda herhangi kırımla veya başka zararlar rastlanmaz.

Bursa asansörlü evden eve taşımacılık

Bursa asansörlü evden eve taşımacılık

Bursa Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ev taşınmalarında, asansörlü taşıma işlemlerinde nakliyat firmamız tercih edilir. Özellikle normal nakliyat işlemlerine uygun olmayan evler için bizden destek alabilirsiniz. Asansörlü nakliyat firmamız eşyaları zarar görmesi istemeyen kişiler için uygundur. Firmamızda eşya taşıma asansörleri çeşitlerine göre değişir. Genellikle;

• Araç Üstü Modüler Asansör: Özellikle yüksek katlar için en çok tercih edilen asansör çeşitlerindendir.
• Römork Asansör: Genellikle istenilen yere taşınması için bir aracın arkasına bağlanılarak transfer sağlanır. Çok yüksek katlara da pek tercih edilmez.
• Araç İçi Nakliyat Asansörü: En çok tercih edilenlerdir. Firmamız hizmetlerini evlerin durumuna, kişilerin bütçesine göre veriyor.
Taşınma gerçekleşecek olan evin çevresine göre firmamız Bursa asansörlü taşımacılık seçeneği ile birçok kişiye sorunsuz ve güvenli hizmet veriyor.

Menü