Emek Evden Eve Nakliyat

Emek Evden Eve Nakliyat Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla kaliteli ürün ve hizmetler sunan firma ev ve ofis taşımacılığı alanında güven sağlayan işlere imza atar. Tecrübeli ve eğitimli çalışanlar, tam donanımlı nakliye araçları ile her hizmet zamanında ve güvenli şekilde verilir.
Emek merkezli olarak çalışan firmamız, Bursa’nın diğer ilçelerinden de iş alır. Şehir dışına transfer edilecek eşyalar için şehirlerarası taşımacılık da yapılır.

Bursa Emek Asansörlü Taşımacılık

Firmamızın araç filosunda çeşitli büyüklüklerde araçlar mevcuttur. Her araç taşımacılık sektöründeki en son teknolojilere uygun sistem ve ekipmanlarla donatılmıştır. Asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyaların yüksek katlardan indirilmesi, araçlara yüklenmesi, araçlardan indirilmesi, gidilen adrese çıkarılması aşamaları güvenli şekilde gerçekleştirilir. Eşyaların bu işlemler sırasında zarar görmesi söz konusu olmaz. Ayrıca evlere ve apartmanların ortak alanlarına da zarar verilmez.
Asansörlü sistemler işin daha kısa sürede bitirilmesine de yardımcı olur. İnsan gücüne daha az ihtiyaç duyulduğu için iş güvenliğinin sağlanması da daha kolaydır.

Bursa Emek Eşya Taşıma

Firmamızın evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm eşyaların özelliğine uygun şekilde demontajı, montajı, paketlenmesi yapılır. Mobilyaların demontajı yapıldıktan sonra yeni adresteki kurulumları da mobilya ustalarımız tarafından itinayla yapılır. Beyaz eşyaların kurulumu da isteğe göre uzman personel tarafından yapılabilir.
Mutfak eşyası, kırılabilir özellikteki aksesuar, ayna ve benzeri eşyalar özelliklerine uygun şekilde paketlenerek korunaklı şekilde taşınır. Eşyaların hasar görmesi, kırılıp dökülmesi söz konusu değildir. Zaten hizmet sözleşmesinde gerekli sigorta işlemleri de yapılır.

Bursa Emek Nakliyat Firmaları

Emek ve çevresinde hizmet veren nakliyat firmaları için firmamız hizmet kalitesi ile öne çıkar. Bugüne kadar verilen hizmetlerde müşterilerden olumlu geri bildirimler alınmıştır. Oluşan memnuniyet ve tavsiye edilen bir firma olmak en kıymetli referanstır.

Bursa Emek Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Firmamız net bir fiyat vermeden önce taşınacak eşyaları yerinde görmeyi tercih eder. Yapılacak keşif hizmetinden sonra eşyanın miktarı, iki adres arasındaki mesafe ve benzeri kriterlere göre fiyat teklifi hazırlanır. Firmamızın ve çalışanların emeğinin karşılığını alması ve müşterimizin menfaatleri arasında iyi bir denge kurulmaya özen gösterilir.

Menü