Dikkaldırım Evden Eve Nakliyat

Ülke çapında yerel ve uzun mesafe taşıma şirketleri 500’den fazla acente konumuyla, evler nerede olursa olsun müşteri için yerel ve şehirlerarası nakliyeciler mevcuttur. Hiçbir ev taşıması diğerine benzemez. Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını tanıyan ve bunlara yanıt veren profesyonel bir Dikkaldırım evden eve nakliyat şirketiyiz. Taşınma ihtiyaçları veya endişeler ne olursa olsun, büyük veya küçük, müşteri için doğru olan taşıma çözümleri tasarlanır.
Mobilyaları sökmekte sorun yaşanırsa yardımlar yapılır. Dikkaldırım evden eve nakliyat ekipleri temel araçlarla donatılmıştır, bu nedenle mobilyaları mükemmel bir şekilde sökme yeteneğine sahiptirler. Ancak, taşınmanın zaman sürecini karşılamak için ekiplere önceden bilgilendirme yapmak gerekir. Taşınma gününde ekiplerin tüm eşyaları yüklemek ve boşaltmak için bulunulan yere erişimi kolay olmalıdır. Ev sahipleri ile ve komşularla önceden konuşulup olacakları bildirmek gerekir. Yükleme aracının güvenli park yeri ve bir izne ihtiyacı varsa, hareket koordinatörü bilgilendirilmelidir. Herhangi bir aksama ve sürprizle karşılaşmamak için her şey önceden planlanır.

Dikkaldırım Parça Eşya Taşıma

Dikkaldırım evden eve nakliyat ile taşınacak kutuların ağırlığını aklınızda bulundurun. Sağlık ve güvenlik önerileri, bir kutunun sorunsuz bir şekilde kaldırılıp istiflenmesi için 20 kg’ı geçmemesi gerektiğini belirtir. Ancak, daha büyükse, ağır olarak işaretlenmeli ve kamyona veya minibüse ilk olarak yerleştirilmelidir.
Eşyaları bütünlüklerini korumak ve altta kalanları ezilmekten korumak için 5 veya 6’dan fazla kasa istiflenmemesi tavsiye edilir. Bu nedenle iyi bir nakliyeci, araca mobilya ve kutu karışımı yükler ile sadece kasalarla sıra yapmaktan kaçınır. Kıyafetler ve eşyalar için kullanabilecek birçok kutu çeşidi vardır. Mobilyaları korumak için streç film kullanılabilir, daha değerli parçalar için balonlu naylon da eklenebilir. Her şey kutuya konulan malzemeye göre etiketlenmelidir.

Dikkaldırım Asansörlü Taşımacılık

Bir şey sökülüyorsa, daha küçük parçaları kilitli torbalara koyup daha büyük parçalar ise ayrı olarak paketlenmelidir. Bu şekilde küçük parçaları kaybetmeyerek cıvataların ve somunların tam olarak nerede olduğunu bileceksiniz. Dikkaldırım Nakliyat Firmamız asansörlü taşıma hizmet içeriği ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Bundan dolayı sizde firmamızdan güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Dikkaldırım Nakliyat Fiyatları

Nakliye ekipleri çamaşır makinesinin bağlantılarını kesmek gibi temel konularda müşteriye yardımcı olabilirken, diğer beyaz eşyaların ekipler gelmeden önce hazırlanması gerekir. Buzdolapları ve dondurucular yüklenmeden önce fişten çekilmeli, buzları çözülmeli ve temizlenmelidir. Şebeke bağlantıları gibi daha ciddi işler için sertifikalı bir elektrikçi veya tesisatçı bulunması önerilir.

 

Menü