Geçit Evden Eve Nakliyat

Bir yerden başka bir bölgeye götürülecek olan eşyaların gerçekleştirilebilmesi adına yapılan nakliyat işlerini kapsayan firmamız bulunmaktadır. Firmamız Geçit asansörlü taşımacılık olarak bilinmektedir. Bu taşımacılık faaliyetlerinde bütün eşyaların yüklenmesi veya boşaltılması gibi işlemleri kapsayabilecek faaliyetlerden oluşturulmaktadır.
Özellikle dolaplar ya da ofis mobilya tarzı ürünlerin montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamız geçmişten bugüne kadar gelerek insanların hizmetini doğru bir şekilde karşılayabilmek adına adımlar atmaktadır.
Bunlara herhangi bir ek ücret ödemeden müşteriler sahip olabilmektedir. Kriterler bulunduğundan dolayı firmamız oldukça hassas davranarak ürünlerin korunmasını sağlar. Ambalajlama işlemlerinde evde bulunan eşyaların zarar görmemesi adına iyi bir sarılma işlemi uygulanmaktadır.

Geçit Asansörlü Taşımacılık

Özellikle asansörlü taşımacılık olarak geçmemizin sebeplerinden biri çoğunlukla asansör bir olmayan binalarda işlem yaptığımız için olmaktadır. Bu bizim için herhangi bir problem teşkil etmediğinden dolayı Geçit bursa evden eve nakliyat firmaları her türlü taşımacılık faaliyetini gerçekleştirebilmek adına çalışmalar yapmaktadır.
Asansörün avantajlarından biri olarak bilinen yükleme işlemleri sayesinde insan yükünü hafifleterek makineye yüküne ağırlık vermekteyiz. Böylece çok uzun yollar ya da binalardan eşyalar darbe almadan indirilmektedir. Eşyaların binalara sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi adına her türlü çabayı ve hizmeti sunmaktayız.

Geçit Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet verebilecek firma kapasitemiz mevcut olmaktadır. Özellikle ücret tutarları belirlenirken Geçit evden eve nakliyat ücretleri konusunda bir araştırma yapılması gerekmektedir. Ücretlendirme herkese farklı bir şekilde yansıtmaktadır. Bunun sebebi tüm binalardaki eşyaların birbirinden farklı olması olmaktadır.
Müşteri evinin yala taşınacak olan bölgenin konumunu belirttikten sonra firmamız bu bölgeye ziyaret gerçekleştirmektedir. Yaptığı ziyaretten sonra taşınma adına çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Ürünleri iyi bir şekilde inceledikten sonra fiyat skalasını müşteri ile paylaşmaktadır. Müşteri onayladığı takdirde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Geçit Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evler insanların en büyük yaşam alanları arasında bulunmaktadır. Bazı zaruri ihtiyaçlardan dolayı evlerini ya da bulundukları alanları değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu durumlarda firmamız devreye girerek nakliye işlemlerini müşterilerin hizmetine verilecek olan her fiyat aralığı müşterinin bulunduğu konuma göre değişmektedir. Mesafe arttıkça fiyatlandırma ücreti de artış gösterir.

Menü